Prednášky a semináre

Každý má možnosť voľby, akou cestou sa vo svojom živote vydá. Či to bude CESTA OBETE ovládaná ľútosťou a strachom alebo CESTA VÍŤAZA, cesta úspechu.

Prednáška Dve cesty životom je inšpirovaná príbehom Yvette Westrum, ktorá bola sama na ceste obete, bez partnera, bez financií, zlomená osudom a s veľmi vážnymi zdravotnými problémami. Z tejto cesty sa pomocou techniky SILY MYŠLIENKY A PRIAMEHO PRECÍTENIA dokázala dostať na cestu víťaza, aj z invalidného vozíka, napriek lekárskym prognózam, a už niekoľko rokov žije šťastný naplnený život.

Yvette na prednáške vysvetlí prečo niektorým ľuďom funguje zhmotňovanie svojich snov na základe sily myšlienky a iným nie, pomôže účastníkov nasmerovať na ich cestu víťaza. Podelí sa o návody a techniky ako so sebou pracovať tak, aby to skutočne fungovalo. Ako v sebe nájsť silu, odstrániť emocionálne bloky, získať vnútorný balans a zdolávať výzvy,
a v neposlednom rade ako naštartovať tie správne energie na dosiahnutie
svojich cieľov a trvalej rovnováhy v živote.

Ukážky z jarného turné 2017 nájdeš tu


Vedomá tvorba hojnosti
Vedomá tvorba hojnosti

Vedomá tvorba hojnosti

Naše myšlienky sú ako magnety. A práve našimi myšlienkami tvoríme aj hojnosť v našom živote. 

Mnoho ľudí ma problém získať rovnováhu v oblasti financií, a to najmä tí, ktorí sa venujú duchovnému rozvoju a dobročinnosti, prípadne umelci. Na tomto kurze budeme aktívne pracovať na definovaní našich vlastných blokád budeme pracovať na ich odstránení a naučíme sa priťahovať si do života to, po čom túžime, aby sme mohli žiť spokojný život v rovnováhe.

JA SOM. Dve najmocnejšie slová na svete... Pretože to, čo po nich nasleduje, vytvára našu realitu. Tvorí našu budúcnosť. Ľudia si často neuvedomujú, že to, ako sa dívajú sami na seba, ako sa o sebe vyjadrujú, aké slová používajú, ich buď brzdí, alebo posúva dopredu v ich živote. Nízke sebavedomie, nedostatok sebalásky, pocit viny a nedôvera v seba samého sú najbežnejšie príčiny zlyhávania na ceste k úspechu a sebarealizácií. Cieľom praktického seminára I AM! je nasmerovať účastníkov k maximálnemu využitiu svojho potenciálu a k vytvoreniu šťastného a naplneného života. Pre dosiahnutie životnej rovnováhy budeme pracovať s ľavou aj s pravou hemisférou nášho mozgu, takže sa sústredíme ako na naše vedomie, tak aj na našu intuíciu a synchronicitu kozmu. Na seminári preberieme:
- princípy TOTO: Trpezlivosť, Odpustenie Tolerancia, Ocenenie (vďačnosť), 
- ako definovať svojich vnútorných sabotérov a naučíme sa techniky, pomocou ktorých nad nimi môžeme zvíťaziť,
- ako pracovať s MYŠLIENKOU a s POCITOM, 
- ako prevziať zodpovednosť za svoje skutky, bez obviňovania iných ľudí, či vonkajších okolností, 
- ako odpustiť a prekonať svoje bloky 
- ako zmeniť náš myšlienkový pochod, aby sme sa konečne stali tvorcami svojej krásnej budúcnosti, 
- ako lepšie spoznať sám seba (základy pozitívnej psychológie a základy numerológie).


Hotel Park, Piešťany


Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.