Základy numerológie Piešťany   apríl 2023

Základy numerológie

Tentokrát vás pozývame do krásneho a známeho slovenského kúpeľného mesta Piešťany, kde strávime spolu víkend v pohodlí príjemného penziónu Tematín, nachádzajúceho sa v krásnom prostredí na brehu Váhu, len pár minút od kúpeľného ostrova. Aj keď bude náš kurz dosť intenzívny, nájdeme si chvíľku času aj na hotelové wellness, rašelinový zábal, či liečivú kúpeľ v preslávenej Irme, prípadne na iné liečebné procedúry, ktoré hotel ponúka.

Termín: Apríl 2023 (termín upresníme)

Začiatok kurzu v piatok o 18.00, (wellness od 15.00) ukončenie v nedeľu o 15.00

Miesto: Penzión Tematín, Moravany nad Váhom/Piešťany

Cena kurzu vrátane ubytovania s polpenziou a wellness balíčkom je 228,- eur. Bez ubytovania a stravy: 150,-eur

Čo je to numerológia?

Numerológia je prastará veda o číslach, podľa ktorých sa každé číslo v živote človeka prejavuje špecifickou vibráciou. Jedným z prínosov numerológia je, že človeku umožňuje poznať jeho osud, odhaliť zmysel života a identifikovať lekcie, ktorým v živote čelí. Vďaka numerológii môže človek lepšie pochopiť sám seba aj svoje okolie, spoznať svoje slabé a silné stránky a talenty.

Na seminári získate veľmi cenné informácie ako úspešne zvládnuť svoju cestu životom. Ako vám čísla a ich pochopenie môže pomôcť v každodennom živote, v komunikácii s inými ľuďmi, v porozumení rodinným a medziľudským vzťahom a predchádzania konfliktov.

V priebehu tohto kurzu sa naučíme základy numerológia, naučíme sa všetko o vibráciách základných čísiel od 1 do 9, k tomu pridáme taktiež majstrovské čísla 11, 22 a 33.

V ďalšom kroku budeme pracovať s výpočtom základných čísiel z dátumu narodenia, ako je psychické číslo, životné číslo a číslo postoja, alebo tiež nazývané číslo masky.

Potom budeme pokračovať výpočtom čísla duše, čísla ega a čísla osudu. Nakoniec si vysvetlíme význam čísla realizácie, alebo tzv. čísla zrelosti. A nebude samozrejme chýbať ani výpočet osobnej ročnej vibrácie.

Pre účastníkov kurzu máme k dispozícii ubytovanie v dvojlôžkovej izbe obsadenej 2 osobami, raňajky podávané formou bufetu, 3-chodové večere, neobmedzený vstup do wellness centra Vitália a pre každého taktiež uvoľňujúci rašelinový zábal. Ubytovať sa môžete už od 14.00 hod. a wellness je prístupné od 15.00 hod.

Začiatok kurzu pre neubytovaných účastníkov je v sobotu o 9.00 hod. 

Kde budeme bývať?

Hotel Penzión Tematín

https://www.tematin.sk/

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.