Vedomá tvorba hojnosti  Španielsko marec 2023

Inšpiratívny štvordenný seminár o sile slova, myšlienky a pocitu, ktoré môžu ovplyvniť nielen našu finančnú situáciu, ale i rodinné vzťahy. A zopár dobrých rád pre tých, ktorí chcú práve tieto oblasti svojho života vylepšiť.  

Naše myšlienky sú ako magnety. A práve našimi myšlienkami tvoríme aj hojnosť v našom živote. Keď hovorím o hojnosti, mám na mysli hojnosť na všetkých úrovniach nášho žitia, to znamená ako vo finančnej oblasti, tak aj v oblasti partnerských a rodinných vzťahov, zdravia, kariéry a osobného života. Na tomto seminári sa budeme venovať všetkým týmto témam, ale sústredíme sa hlavne na oblasť rodinných vzťahov, no hlavne finančnej hojnosti a s tým súvisiacej finančnej slobody.

Mnoho ľudí má problém získať rovnováhu v oblasti financií, a to najmä tí, ktorí sa venujú duchovnému rozvoju, umeniu, či charitatívnej činnosti.  Na tomto štvordennom seminári/workshope budeme aktívne pracovať na definovaní našich vlastných blokád budeme pracovať na ich odstránení a naučíme sa priťahovať si do života to, po čom túžime, aby sme mohli žiť spokojný život  v rovnováhe. Objavíme skryté spirituálne zákony bohatstva.

Taktiež odhalíme tajomstvo Kódu Nikola Tesly, ktorý objavil kľúč k nekonečnej hojnosti vesmíru práve v číslach 3-6-9. Naučíme sa okrem iného aj to, ako využiť energiu dátumov, ktoré obsahujú presne kombináciu týchto magických čísiel. Samozrejme, aj deň a čas konania seminára je zvolený tak, aby obsahoval tieto magické vibrácie

Využite túto jedinečnú možnosť k aktivácií vášho potencíálu a k napojeniu sa na energie hojnosti.

If we knew the magnificence of the three, six and nine, you would have the key to the universe... 

Nikola Tesla

Miesto: Hotel Playas de Guardamar, Španiesko (fotky hotela tu)

Termín: marec 2023

Cena: 369,- eur/ osobu vrátane transportu z letiska na hotel a späť, ubytovania v dvojlôžkovej izbe s plnou penziou a krátkej osobnej numerologickej analýzy.


Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.