Vedomá tvorba hojnosti Bratislava 15.12.2019

Inšpiratívny celodenný seminár o sile slova, myšlienky a pocitu, ktoré môžu ovplyvniť našu finančnú situáciu. A zopár dobrých rád pre tých, ktorí chcú práve túto oblasť svojho života vylepšiť.  

Naše myšlienky sú ako magnety. A práve našimi myšlienkami tvoríme aj hojnosť v našom živote. Keď hovorím o hojnosti, mám na mysli hojnosť na všetkých úrovniach nášho žitia, to znamená ako vo finančnej oblasti, tak aj v oblasti partnerských a rodinných vzťahov, zdravia, kariéry a osobného života. Na tomto seminári sa budeme venovať všetkým týmto témam, ale sústredíme sa hlavne na oblasť finančnej hojnosti a s tým súvisiacej finančnej slobody.

Mnoho ľudí má problém získať rovnováhu v oblasti financií, a to najmä tí, ktorí sa venujú duchovnému rozvoju, umeniu, či charitatívnej činnosti.  Na tomto celodennom seminári/workshope budeme aktívne pracovať na definovaní našich vlastných blokád budeme pracovať na ich odstránení a naučíme sa priťahovať si do života to, po čom túžime, aby sme mohli žiť spokojný život  v rovnováhe. Objavíme skryté spirituálne zákony bohatstva.

Taktiež odhalíme tajomstvo Kódu Nikola Tesly, ktorý objavil kľúč k nekonečnej hojnosti vesmíru práve v číslach 3-6-9. Naučíme sa okrem iného aj to, ako využiť energiu dátumov, ktoré obsahujú presne kombináciu týchto magických čísiel. Napríklad dátum 9.12.2019 nesie v sebe energiu všetkých troch čísiel. Deň je pod vplyvom čísla 9, mesiac je pod vplyvom čísla 3 (december- 1+2) a rok je taktiež pod vplyvom čísla 3 (2+0+1+9).  Spolu nám táto kombinácia vytvára silnú vibráciu čísla 6 ( 9+1+2+2+0+1+9). Takýto silný dátum bude opäť 18. a 27.12.2019, potom až v roku 2022 a 2025. Samozrejme, aj deň a čas konania seminára je zvolený tak, aby obsahoval tieto magické vibrácie

Využite túto jedinečnú možnosť k aktivácií vášho potencíálu a k napojeniu sa na energie hojnosti.

If we knew the magnificence of the three, six and nine, you would have the key to the universe... 

Nikola Tesla

Miesto: Hotel Loft, Wilson Palace, Štefánikova 4, Bratislava

Termín: 15.12.2019 od 9.00 do 18.00 hod. Ďaľší termín plánujeme v marci 2021.

Cena: 36,- eur/ osobu