Hojnosť a energia peňazí Bratislava 15.9.2019

Inšpiratívny celodenný workshop o sile slova, myšlienky a pocitu, ktoré môžu ovplyvniť našu finančnú situáciu. A zopár dobrých rád pre tých, ktorí chcú práve túto oblasť svojho života vylepšiť.  

Naše myšlienky sú ako magnety. A práve našimi myšlienkami tvoríme aj hojnosť v našom živote. Keď hovorím o hojnosti, mám na mysli hojnosť na všetkých úrovniach nášho žitia, to znamená ako vo finančnej oblasti, tak aj v oblasti partnerských a rodinných vzťahov, zdravia, kariéry a osobného života. Na tomto seminári sa budeme venovať všetkým týmto témam, ale sústredíme sa hlavne na oblasť finančnej hojnosti a s tým súvisiacej finančnej slobody.

Mnoho ľudí má problém získať rovnováhu v oblasti financií, a to najmä tí, ktorí sa venujú duchovnému rozvoju, umeniu, či charitatívnej činnosti.  Na tomto celodennom seminári/workshope budeme aktívne pracovať na definovaní našich vlastných blokád budeme pracovať na ich odstránení a naučíme sa priťahovať si do života to, po čom túžime, aby sme mohli žiť spokojný život  v rovnováhe. Objavíme skryté spirituálne zákony bohatstva.

Taktiež odhalíme tajomstvo Kódu Nikola Tesly, ktorý objavil kľúč k nekonečnej hojnosti vesmíru práve v číslach 3-6-9. Ak si bližšie všimnete termín podujatia, tento dátum obsahuje presne kombináciu týchto magických čísiel. Deň je pod vplyvom čísla 6 (1+5), mesiac pod vplyvom čísla 9 (september) a rok pod vplyvom čísla 3 (2+0+1+9).  Takýto silný dátum bude opäť 24.9.2019, potom až v roku 2022 a v roku 2025. 

Využite túto jedinečnú možnosť k aktivácií vášho potencíálu a k napojeniu sa na energie hojnosti.

If we knew the magnificence of the three, six and nine, you would have the key to the universe... 

Nikola Tesla

Miesto: Hotel Loft, Wilson Palace, Štefánikova 4, Bratislava

Termín: 15.09.2019 od 10.00 do 18.00 hod.

Cena: 36,- eur/ osobu

Pozor!! Pri kúpe vstupenky do 11.9.2019, získavate možnosť vziať so sebou 1 hosťa zdarma.