Kurzy s pobytom

NÁJDI SVOJU VNÚTORNÚ SILU...

JA SOM. Dve najmocnejšie slová na svete... Pretože to, čo po nich nasleduje, vytvára našu realitu. Tvorí našu budúcnosť. Ľudia si často neuvedomujú, že to, ako sa dívajú sami na seba, ako sa o sebe vyjadrujú, aké slová používajú, ich buď brzdí, alebo posúva dopredu v ich živote. Nízke sebavedomie, nedostatok sebalásky, pocit viny a nedôvera v seba samého sú najbežnejšie príčiny zlyhávania na ceste k úspechu a sebarealizácií. Na VIP víkendovom praktickom seminári I AM! spojenom s wellness pobytom v Piešťanoch budeme definovať svojich vnútorných sabotérov a naučíme sa techniky, pomocou ktorých nad nimi môžeme zvíťaziť. Cieľom praktického seminára je nasmerovať účastníkov k maximálnemu využitiu svojho potenciálu a k vytvoreniu šťastného a naplneného života. Pre dosiahnutie životnej rovnováhy budeme pracovať s ľavou aj s pravou hemisférou nášho mozgu, takže sa sústredíme ako na naše vedomie, tak aj na našu intuíciu a synchronicitu kozmu.Na seminári preberieme:
- Princípy TOTO: Trpezlivosť, Odpustenie Tolerancia, Ocenenie (vďačnosť)
- Ako pracovať s MYŠLIENKOU a s POCITOM
- Ako prevziať zodpovednosť za svoje skutky, bez obviňovania iných ľudí, či vonkajších okolností
- Ako odpustiť a prekonať svoje bloky
- Ako zmeniť náš myšlienkový pochod, aby sme sa konečne stali tvorcami svojej krásnej budúcnosti
- Ako meditovať
- Ako lepšie spoznať sám seba (základy pozitívnej psychológie a základy numerológie - ako čísla ovplyvňujú náš život a ako vďaka nim môžeme lepšie pochopiť nás samých a našich najbližších)

Termín: 22.-24.11.2019

Cena: 198,- eur

Miesto: Hotel Park, Piešťany

Týždenný transformačný pobyt na španielskom pobreží Costa Blanca v blízkosti mesta Guardamar del Segura.

Bližšie informácie tu.

Termín: 01.-08.10.2019

Letni kurz numerologie v českém jazyce

24.-26.8.2019 (začátek v 10.00 hod)

Chalúpka na Havrane, Častkov, Slovensko

Cena kurzu: 3990,- Kč/159,- eur včetně ubytování a plné penze. POZOR SLEVA!! Při registraci do 4.8. je cena kurzu pouze 3290,-Kč/129,-eur !!!


Čo je numerológia

Numerológia je prastará veda o číslach, podľa ktorých sa každé číslo v živote človeka prejavuje špecifickou vibráciou. Jedným z prínosov numerológie je, že človeku umožňuje poznať jeho osud, odhaliť zmysel života a identifikovať lekcie, ktorým v živote čelí. Vďaka numerológii môže človek lepšie pochopiť sám seba aj svoje okolie, spoznať svoje slabé a silné stránky a talenty.

Na seminári získate veľmi cenné informácie ako úspešne zvládnuť svoju cestu životom. Ako vám čísla a ich pochopenie môže pomôcť v každodennom živote, v komunikácii s inými ľuďmi, v porozumení rodinným a medziľudským vzťahom a predchádzaní konfliktov.

Viac info tu.

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.