7 dní premeny

Numerológia na pláži

Ako zlepšiť svoj vzťah k sebe a k druhým ľuďom pomocou čísiel.


Guradamar del Segura, Španielsko

september 2022


Myslím, že nie som ďaleko od pravdy keď tvrdím, že všetci túžime mať láskyplné a harmonické vzťahy so svojimi najbližšími. Či už sa jedná o partnera, deti, rodičov, alebo svokru :-) 

Počas posledných mesiacov bola práve oblasť medziľudských vzťahov podrobená veľmi ťažkej skúške.. A bohužiaľ, nie všetci v nej obstáli. Situácia u nás aj vo svete sa zlepšuje, a možno práve teraz nastal ten správny čas zlepšiť si aj svoje vzťahy s partnerom, pochopiť myšlienkové pochody svojej dospievajúcej dcéry, alebo odpustiť kamarátke jej prípadné prešľapy. Aby sme boli toho schopní, musíme získať nadhľad a snažiť sa porozumieť ich vnútornému nastaveniu.. Najdôležitejšie je však začať u seba. Bez dostatočnej dávky sebapoznania a sebalásky dokážeme len ťažko pochopiť a akceptovať druhých

V tomto kurze preskúmame 3 spôsoby poznávania ľudskej povahy:

1.) Temperament človeka. 

V prvej časti kurzu sa dozvieme o 4 základných typoch ľudí na základe ich temperamentu, živlu ktorý ich ovláda (voda, oheň, zem a vzduch). Budeme hovoriť o melancholickom, flegmatickom, cholerickom a sanquinickom type človeka. 

2.) Typológia osobnosti. 

V tejto časti kurzu pôjdeme trochu hlbšie.... Prostredníctvom testu MBTI získame poznatky o 16 typoch osobnosti. Dozvieme sa, či sme extrovertnejší alebo introvertnejší, či používame viac rozum alebo srdce, či viac posudzujeme situáciu alebo len pozorujeme, či používame viac náš šiesty zmysel, intuíciu, alebo či skôr používame našich 5 zmyslov.

3.) Základný alebo Intenzívny kurz numerológie 

V poslednej, ale obsahovo i časovo najrozsiahlejšej časti tohto kurzu pôjdeme ešte hlbšie do podstaty myslenia a cítenia človeka. Prostredníctvom numerológie pochopíme spojenie medzi naším dátumom narodenia a naším osudom, osobnými črtami, talentom  a výzvami. Zistíme taktiež, ako naše meno ovplyvňuje našu povahu a naše túžby. Tento kurz nám poskytuje praktické nástroje na používanie numerologických metód, aby sme mohli lepšie spoznať seba alebo našich blízkych. 

Pri 4-dňovom pobyte absolvujete základný kurz numerológie, ktorý vám postačí na pochopenie osobnostných črtov vás a vašich blízkych. Okrem vašej životnej cesty sa pozrieme aj na číslo vašej duše, číslo vášho ega atď.

Pri týždennom pobyte absolvujete intenzívny kurz numerológie, čiže pridáme aj numerológiu pre pokročilých. V tejto časti kurzu sa budeme venovať prevažne životným cyklom, partnerským a medziľudským vzťahom, harmonickým a disharmonickým spojeniam.

Pripravte sa na týždeň plný nových poznatkov, Aha momentov, ale i zábavy. Zažijete krásne chvíle pri priezračnom mori, na čistučkých plážach hneď v blízkosti hotela, a v neposlednom rade i pohodu vo výbornom kolektíve podobne naladených ľudí. Okrem numerológie si vyskúšame aj dychové cvičenia, harmonizáciu čakier, meditácie na pláži... Ďalej sa budeme venovať aj niektorým poznatkom z oblasti pozitívnej psychológie, dáme si pár tipov, ako si udržať emočné zdravie, naučíme sa niečo o hormónoch šťastia a ako sa najlepšie aktivujú u rôznych čísiel, či typov osobností. 

Termín: 25.9. - 2.10.2021

Cena kurzu: 290,- Eur

Ubytovanie s polpenziou: 236,- Eur  

Cena zahŕňa ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s polpenziou formou bufetu, švédskych stolov. 


Pokiaľ máte záujem o skrátený kurz v termíne 12.-15.6., cena kurzu vrátane pobytu s polpenziou je 360,- Eur (190,- eur kurz + 170,- pobyt)

Letenku si každý zabezpečí sám, my mu však budeme určite nápomocní pri jej rezervácií. Odlet z Viedne do Alicante a späť spoločnosťou Ryanair. Spiatočná letenka v danom termíne 25.9. - 2.10.2021 momentálne vychádza na cca 95,- eur.


COVID Info:

Pri vstupe do Španielska nie je pre Slovákov povinná karanténa, musíte sa však preukázať negatívnym PCR testom, od 7.6.2021 sa môžete preukázať aj potvrdením o prekonaní Covidu alebo potvrdením o zaočkovaní. Taktiež musíte vyplniť sanitárny formulár, prípadne môžete použiť aplikáciu SpTH (Spain Travel Health), ktorá vám vygeneruje QR kód na vstup do krajiny.

Viac informácií nájdete na stránkach MZV.. Klikni tu.

Pri návrate na Slovensko opäť nie je nutná karanténa, nakoľko Španielsko bude od budúceho týždňa zelenou krajinou... Takže vám postačí absolvovať test ihneď po návrate domov.Hotel Playas de Guardamar

Guardamar del Segura, Alicante, Španielsko 

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.