Poradím Vám, ako ďalej...

Konzultáciu alebo koučing??

Mnoho ľudí sa ma pýta, aký je vlastne rozdiel medzi poradenstvom, čiže konzultáciou, a koučingom. Poradenstvo - osobná konzultácia môže trvať 30 min až 2 hodiny, počas ktorých sa snažíme s klientom vidieť príležitosti a nájsť konkrétne riešenia. Na druhej strane koučovanie je dlhotrvajúci proces, kde si klient stanoví cieľ a kouč mu pomáha ho dosiahnuť.

Koučing je moderný a veľmi efektívny spôsob riešenia problémov a výziev. Klient je nasmerovaný na svoju cestu k nájdeniu sily, schopnosti, odvahy a motivácie v sebe. Každý má k dispozícii všetky potrebné zdroje potrebné na riešenie problémov, treba ich len objaviť a naučiť sa ich používať.

Pri svojej práci používam ako poznatky z klasickej psychologie (napr. MBTI test), tak aj alternatívne metódy, hlavne numerológiu. Vďaka tejto prastarej vede človek môže lepšie pochopiť sám seba a svoje okolie. V osobnej analýze dokážem človeku pomôcť objaviť jeho silné stránky, talenty, smerovanie v živote. ale aj životné výzvy.

Numerológii sa venujem od roku 2002. Vďaka nej som sa sama dokázala vysporiadať s rozvodom a stratou životných istôt. Študovala som rôzne numerologické smery, ako východný podľa Kabaly, tak aj západný podľa Pytagora. Našim podmienkam lepšie vyhovuje práve západný prístup. Okrem psychického a životného čísla, čísla duše a čísla osobnosti, pracujem aj s číslom ega, číslom postoja alebo tzv. číslom masky. Za tie roky som urobila množstvo analýz, všetky z hlavy a vyše 3,900 dátumov narodení mám stále v hlave. Na mená takú skvelú pamäť nemám, no takmer všetkých ľudí, ktorých stretnem si aj po rokoch pamätám podľa ich dátumu narodenia.

Cenník konzultácií

Numerologická analýza: 30 min.: 50 € / 60 min.: 90 €

Poradenstvo/Koučing: 60 min.: 90 € / 90 min.: 120 €

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.